Aktualności
stara strona
facebook 
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
Ogłoszenia dyrektora szkoły
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Dzieci z naszej szkoły na Dolnosląskim Festiwalu Nauki
W Centrum Kształcenia w Sulisławicach i w zabytkowej kopalni w Szklarach odbywały się zajęcia z kategorii " Kopalnia niklu, chryzoprazu i opalu, Podziemna trasa edukacyjna w Szklarach Hucie"
Herosi przedsiebiorczości
Oddanie do użytku ogrodzenia boiska
Świeto Edukacji Narodowej 2019
Uroczysta Akademia z okazji "Dnia Nauczyciela"
Wiosna 2019 w naszej szkole
Festiwal Nauki 2019
Dzień Babci i Dziadka
Sulisławice 2019
Plejada Świętych 2018
Imieniny Świętych
27 Finał WOŚP
Orkiestra 2019
100 Lat Niepodległości
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
Dzień Nauczyciela z Oskarami
Gminne Obchody 2018
Witamy I Klasę w naszej szkole
Pasowanie naucznia klasy I
Piknik rodzinny 2018
Wspomnienia z imprezy
Zawody w Świdnicy
Trójbój lekkoatletyczny
Razem w pełni sprawni
Promyk Słońca
Sukces w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Gratulujemy naszym uczniom
Franky Run 2018
I Bieg z nowego cyklu
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Na Patriotyczną nutę 2018
Ksiądz Biskup Ignacy Dec w naszej szkole
Wizyta Jego Eminencji w Zwróconej
Przedstawienie Wielkanoc 2018
Inscenizacja słowno-muzyczna
Dzień kobiet
Przedstawienie w szkole i w przedszkolu
Dzień babci i dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
WOŚP 2018
orkiestra w szkole
..Dziady.. - przedstawienie
Adam Mickiewicz w naszej szkole
Centrum Kształcenia w Sulisławicach
Wioska Internetowa - kształcenie na odległość
Igrzyska lekkoatletyczne w Złotym Stoku

Dnia 31.05.2019r na obiektach sportowych zespołu szkół w Złotym Stoku odbyły się zawody powiatowe w lekkiej atletyce dzieci i młodzieży. Jako reprezentanci naszej szkoły pod opieką trenera Krzysztofa Bobrowskiego, wystartowały dzieci klas 5-6 i młodzież klas 7-8. Wyniki:

bieg na 60 m dzieci- Julia U. I miejsce

bieg na 60 m dzieci (ch) - Gabriel G. I miejsce 

bieg na 600 m dzieci - Nikola S. I miejsce, Julia S. II miejsce

bieg na 1000 m - Dawid J. III miejsce

skok w dal dziewcząt - Iza T. II miejsce

skok w dal chłopców - Dawid J.III miejsce

pchnięcie kulą dziewcząt - Klaudia K. II miejsce

pchniecie kulą chłopców - Jakub K. II miejsce

kategoria młodzież:

bieg na 60 m - Marlena G. I miejsce

bieg na 60 m (ch) - Dawid D. III miejsce 

bieg na 300 m  - Adam D. III miejsce

bieg na 1000 m - Igor S. I miejsce

skok w dal chłopców - Jakub K. I miejsce

pchnięcie kulą dziewcząt - Urszula S. II miejsce, Wiktoria K. III miejsce