Nasza kadra
stara strona
facebook 
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :

Rok szkolny 2018/2019

  • kadra1

    Magdalena Kolanek - nauczanie wczesnoszkolne

  • kadra2

    Dorota Antczak - przedszkole

  • kadra3

    Bożena Kozera - Dyrektor, nauczyciel muzyki i języka polskiego

  • kadra4

    Joanna Rusiński - język angielski

  • kadra5

    Krzysztof Bobrowski _ wychowanie fizyczne, przyroda

  • kadra6

    Tomasz Łazarewicz - informatyka, technika

  • kadra8

    Iwona Weinmann - nauczanie wczesnoszkolne

  • kadra9

    Agnieszka Oleasz - matematyka

  • kadra10

    Joanna Tofel - język polski, historia i społeczeństwo, logopedia

  • kadra11

    Małgorzata Konarska - świetlica

  • kadra12

    Urszula Galeja - religia, biblioteka

  • kadra13

    Adriana Wójcik - sekretarz szkoły

GRONO PEDAGOGICZNE

BOŻENA KOZERA – dyrektor szkoły, nauczyciel dyplomowany,

nauczany przedmiot: język polski, muzyka

dodatkowe kwalifikacje: edukacja artystyczna, muzyka

 

AGNIESZKA OLEASZ - nauczyciel dyplomowany, pedagog szkolny

nauczany przedmiot - matematyka, przyroda

  

IWONA WEINMANN - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna

dodatkowe kwalifikacje: oligofrenopedagogika

 

JOANNA RUSIŃSKI - nauczyciel mianowany,

nauczany przedmiot: język angielski

dodatkowe kwalifikacje:

 

GRAŻYNA MASINA - nauczyciel mianowany

nauczany przedmiot: świetlica szkolna i środowiskowa

 

URSZULA GALEJA - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: plastyka, religia

dodatkowe kwalifikacje: sztuka, bibliotekoznawstwo

 

KRZYSZTOF BOBROWSKI - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne, przyroda

dodatkowe kwalifikacje: instruktor karate

 

TOMASZ ŁAZAREWICZ - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: plastyka, informatyka, zajęcia komputerowe, technika, zajęcia techniczne,

 

JOANNA TOFEL - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: historia i społeczeństwo, j. polski

dodatkowe kwalifikacje: logopedia ogólna, neurologopedia

 

MAŁGORZATA KONARSKA (ŚLIPEK)

nauczany przedmiot: świetlica szkolna

 

DOROTA ANTCZAK – nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna

  

MAGDALENA KOLANEK - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: edukacje wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe,

dodatkowe kwalifikacje: wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna

 

ALICJA SZYNKURA  - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: WOS, historia, geografia

 

EDYTA RUSNAK - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: biologia, przyroda

 

SYLWIA GROT - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: język niemiecki

 

AGNIESZKA MIELCZAREK - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: fizyka

 

IWONA WASYLUK - nauczyciel dyplomowany

nauczany przedmiot: chemia

 

SYLWIA JANICKA-KURCZYNA - nauczyciel dyplomowany

pedagog szkolny

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI
 

ADRIANA WÓJCIK – sekretarz szkoły

MARIA GMUR – główny księgowy

PAWEŁ OLEASZ – Kierownik Centrum Kształcenia w Sulisławicach

IRENA PIOTROWSKA – Centrum Kształcenia w Sulisławicach

PRACOWNICY OBSŁUGI

 

HENRYKA SKRAKOWSKA – pracownik pracy lekkiej, woźna oddziałowa

EWA WIERCIOCH – pracownik pracy lekkiej

BARBARA NOWAK - pracownik pracy lekkiej

MAREK KAWALEC – konserwator