Aktualności
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :

17 listopada 2017r. w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyła się XI Diecezjalna Plejada Świętych – Wielkie Imieniny, zorganizowana przez Proboszcza Parafii p.w. św. Piotra i Pawła w Zwróconej – ks. Krzysztofa Ziobrowskiego oraz Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej.

Gospodarzem uroczystości oraz głównym fundatorem nagród był Burmistrz Ząbkowic Śląskich- Pan Marcin Orzeszek oraz Starosta Powiatu Ząbkowickiego –Pan Roman Fester. Uroczystość zaszczycił swą obecnością: Jego Ekscelencja Ks. Biskup Świdnicki Ignacy Dec , oraz duchowieństwo : ksiądz Prałat Marian Mądry , ksiądz  Kanonik Daniel Słowik.


Udział w  konkursie oceniała komisja w składzie: przewodnicząca komisji – pani Maria Kurzyp - nauczyciel języka polskiego S.P. nr 3 w Ząbkowicach Śl. Członkowie komisji: ksiądz Daniel Słowik, pani Aneta Klinke-Osadnik - nauczyciel religii w LO w Ząbkowicach Śl., pani Elżbieta Mostowy – pracownik Biblioteki Publicznej w Ząbkowicach Śl., pani Joanna Rudnicka- nauczyciel języka polskiego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śl., pani Bożena Kozera- dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej.


Oprawę muzyczną zapewnili: pani Małgorzata Przyjemska – nauczyciel S.P.nr 3 w Ząbkowicach Śl. a także pan Roman Pinkowski nauczyciel religii w S.P. w Braszowicach.Konkurs prowadzili: pani Agnieszka Oleasz - nauczyciel matematyki w S.P. z O.P. w Zwróconej i ksiądz Krzysztof Ziobrowski- pomysłodawca całego konkursu. Dekorację wykonała pani Urszula Galeja - nauczyciel religii w Szkole Podstawowej w Zwróconej. W pracach przygotowania do konkursu brali udział: pani Magdalena Kolanek, pani Wiesława Płachytka, pani Dorota Antczak, pani Małgorzata Konarska, pani Grażyna Masina, pani Irena Piotrowska, pani Adriana Wójcik, pani Henryka Skrakowska, pani Barbara Nowak pani Katarzyna Dłubacz.


Konkurs odbył się w trzech kategoriach : przedszkola, klasy I-III i klasy IV-VII. W pierwszej części wystąpiło 9 przedszkoli Gminy Ząbkowice Śląskie. Wszystkie reprezentowały bardzo wysoki poziom zarówno pod względem choreograficznym jak i scenograficznym.
Wszystkie zajęły I miejsce.

Natomiast w kategorii klasy  I-III
I miejsce zdobyli: Jagoda Stankowska – Szkoła Podstawowa Bardo, Jakub Szymański- Szkoła Podstawowa nr 1 Pieszyce, Patrycja Hut, Jakub Nyklewicz, Aleksandra Różańska, Nikola Olejnik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śl.
II miejsce – Martyna Szeniszewska, Blanka Dusza, Kamila Kułaga- Szkoła Podstawowa nr 2 Polanica Zdrój, Adam Bartkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbkowice Śląskie, Zuzanna Jania- Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej,
III miejsce – Maja Bandziak- Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuszycy, Hanna Kilarska- Szkoła Podstawowa nr 1 Pieszyce, Igor Papiński, Julia Sawicz- Szkoła Podstawowa nr 1 Ząbkowice Sl., Justyna Michalik-  Szkoła Podstawowa w Mieroszowie
Wyróżnienia: Lena Stępień- S.P. nr3 w Głuszycy, Anna Łazarewicz- Z.P.S. Stolec, Przemysław Krzysztofiak – S.P. z O.P. w Zwróconej, Michalina Figiel- Z.P.S  nr3 w Wałbrzychu.


Kategoria klasy IV- VII
I miejsce- Katarzyna Błauciak- S.P.Bardo, Bartosz Szczucki-  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej, Tomasz Drejsler, Paweł Bryczka, Karolina Maciak- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl., Justyna Dębińska, Julia Krawczyk, Amelia Karpiak – S.P.nr1 Ząbkowice Śl.
II miejsce- Aleks Głowacz- S.P. nr 1 Pieszyce, Izabela Kiepiela- S.P.nr1 Ząbkowice Śl., Antoni Tadeusiak, Agata Sikorska, Emilia Czyż- Z.S.P. nr 2 Wałbrzych
Wyróżnienia: Weronika Furcoń- S.P.nr 4 Bielawa, Hanna Kumko- S.P. Kłodzko, Zuzanna Ulińska, Maria Hercog, Jakub Buczyński, Karolina Mrowiec, Aleksandra Gałecka, Nadia Niemczynowska, Gabriela Socińska- Z.S.P Kudowa Zdrój, Karolina Wagnerowska- S.P.nr1 Pieszyce, Katarzyna Tuła- S.P.nr2 Ząbkowice Śląskie, Szymon Zawionka- S.P. nr2 Świebodzice, Bartłomiej Wojtal- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelaźnie.
 
 

Ogłoszenia dyrektora szkoły
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
kończymy kolejny rok szkolny i żegnamy klasę ósmą
Egzaminy klasy 8
uczniowie klasy ósmej rozpoczynają egzamin kończący szkołę podstawową
Dzieci z naszej szkoły na Dolnosląskim Festiwalu Nauki
W Centrum Kształcenia w Sulisławicach i w zabytkowej kopalni w Szklarach odbywały się zajęcia z kategorii " Kopalnia niklu, chryzoprazu i opalu, Podziemna trasa edukacyjna w Szklarach Hucie"
Herosi przedsiebiorczości
Oddanie do użytku ogrodzenia boiska
Świeto Edukacji Narodowej 2019
Uroczysta Akademia z okazji "Dnia Nauczyciela"
Wiosna 2019 w naszej szkole
Festiwal Nauki 2019
Dzień Babci i Dziadka
Sulisławice 2019
Plejada Świętych 2018
Imieniny Świętych
27 Finał WOŚP
Orkiestra 2019
100 Lat Niepodległości
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
Dzień Nauczyciela z Oskarami
Gminne Obchody 2018
Witamy I Klasę w naszej szkole
Pasowanie naucznia klasy I
Piknik rodzinny 2018
Wspomnienia z imprezy
Zawody w Świdnicy
Trójbój lekkoatletyczny
Razem w pełni sprawni
Promyk Słońca
Sukces w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Gratulujemy naszym uczniom
Franky Run 2018
I Bieg z nowego cyklu
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Na Patriotyczną nutę 2018
Ksiądz Biskup Ignacy Dec w naszej szkole
Wizyta Jego Eminencji w Zwróconej
Przedstawienie Wielkanoc 2018
Inscenizacja słowno-muzyczna
Dzień kobiet
Przedstawienie w szkole i w przedszkolu
Dzień babci i dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
WOŚP 2018
orkiestra w szkole
..Dziady.. - przedstawienie
Adam Mickiewicz w naszej szkole
Centrum Kształcenia w Sulisławicach
Wioska Internetowa - kształcenie na odległość

Najczęsciej czytane