Aktualności
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
Ogłoszenia dyrektora szkoły
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
kończymy kolejny rok szkolny i żegnamy klasę ósmą
Egzaminy klasy 8
uczniowie klasy ósmej rozpoczynają egzamin kończący szkołę podstawową
Dzieci z naszej szkoły na Dolnosląskim Festiwalu Nauki
W Centrum Kształcenia w Sulisławicach i w zabytkowej kopalni w Szklarach odbywały się zajęcia z kategorii " Kopalnia niklu, chryzoprazu i opalu, Podziemna trasa edukacyjna w Szklarach Hucie"
Herosi przedsiebiorczości
Oddanie do użytku ogrodzenia boiska
Świeto Edukacji Narodowej 2019
Uroczysta Akademia z okazji "Dnia Nauczyciela"
Wiosna 2019 w naszej szkole
Festiwal Nauki 2019
Dzień Babci i Dziadka
Sulisławice 2019
Plejada Świętych 2018
Imieniny Świętych
27 Finał WOŚP
Orkiestra 2019
100 Lat Niepodległości
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
Dzień Nauczyciela z Oskarami
Gminne Obchody 2018
Witamy I Klasę w naszej szkole
Pasowanie naucznia klasy I
Piknik rodzinny 2018
Wspomnienia z imprezy
Zawody w Świdnicy
Trójbój lekkoatletyczny
Razem w pełni sprawni
Promyk Słońca
Sukces w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Gratulujemy naszym uczniom
Franky Run 2018
I Bieg z nowego cyklu
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Na Patriotyczną nutę 2018
Ksiądz Biskup Ignacy Dec w naszej szkole
Wizyta Jego Eminencji w Zwróconej
Przedstawienie Wielkanoc 2018
Inscenizacja słowno-muzyczna
Dzień kobiet
Przedstawienie w szkole i w przedszkolu
Dzień babci i dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
WOŚP 2018
orkiestra w szkole
..Dziady.. - przedstawienie
Adam Mickiewicz w naszej szkole
Centrum Kształcenia w Sulisławicach
Wioska Internetowa - kształcenie na odległość
Plejada Świętych 2016

Patronat honorowy 

 KSIĄDZ BISKUP IGNACY DEC – ORDYNARIUSZ ŚWIDNICKI

Główny organizator konkursu

 KS. KRZYSZTOF ZIOBROWSKI – PROBOSZCZ PARAFII RZYMSKO – KATOLICKIEJ p.w. św. Apostołów PIOTRA I PAWŁA w ZWRÓCONEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM  W ZWRÓCONEJ 

KARTA ZGŁOSZENIOWA DLA PRZEDSZKOLI
KARTA ZGŁOSZENIOWA DLA SZKÓŁ
REGULAMIN DLA PRZEDSZKOLI
REGULAMIN DLA SZKÓŁ

Dokumenty do pobrania

Plejada 2016

28 października w Ząbkowickim Ośrodku Kultury dzieci z terenu gminy Ząbkowice Śląskie, jak i okolicznych powiatów prezentowały na scenie postaci świętych. Była to już X Plejada Świętych w Ząbkowicach Śląskich. Organizatorem tego diecezjalnego przeglądu jest ksiądz Krzysztof Ziobrowski oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej.

 

Wyniki:

KATEGORII PRZEDSZKOLA:

I MIEJSCE: Przedszkole Publiczne nr 1 z Ząbkowic Śląskich za prezentację o św. Ricie oraz Przedszkole nr 2 za pantomimę o św. Krzysztofie.

II MIEJSCE: Przedszkole Publiczne nr 4 z Ząbkowic Śląskich, Oddział Przedszkolny ze Zwróconej oraz Oddział Przedszkolny z Bobolic.

III MIEJSCE: Niepubliczne Przedszkole Kubusia Puchatka z Ząbkowic Śląskich, Publiczne Przedszkole ze Szklar, Publiczne Przedszkole nr 5 z Ząbkowic Śląskich, Oddział Przedszkolny w Braszowicach oraz Niepubliczne Przedszkole z Olbrachcic.

 

w KATEGORII KLASY I - III

I MIEJSCE: Martyna Janiga za znakomity strój oraz prezentację św. Urszuli Męczennicy (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie), duet Wiktoria Kurpiel oraz Julia Sawicz za przedstawienie św. Floriana (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śląskich) oraz Paweł Sierota ze Szkoły Publicznej w Mieroszowie za prezentację na temat św. Franciszka.

II MIEJSCE: Hanna Kasprzyk za prezentację św. Karoliny Kózkówny (Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu), Paweł Słomiński, Natalia Żurek i Zuzanna Klimek za świetne atrybuty oraz opis świętego Izydora oraz Julia Szczucka za prezentację postaci św. Cecylii (wszyscy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich)

III MIEJSCE: Hanna Kilarska za przedstawienie postaci Maryi (Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach), Kinga Przyszlak oraz Patrycja Borucka za prezentację dot. św. Elżbiety (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich) oraz Justyna Dębińska i Milena Adamczak za opis św. Hiacynty (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śląskich)

WYRÓŻNIENIA dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu, dla Norberta Manachesa za prezentację św. Franciszka z Asyżu (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich) oraz dla Daniela Raczka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach. Daniel opisał św. Maksymiliana Maria-Kolbę.

 

w KATEGORII KLASY IV - VI

I MIEJSCE: Hanna Błauciak za prezentację św. Proroka Mojżesza (Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkowicach Śląskich), Katarzyna Tuła za przedstawienie postaci św. Joanny (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich), Michał Bednarczykoraz Wojciech Bugajewski za prezentację św. Jana Bożego (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śląskich) oraz Natalia Jaubczak i Weronika Mikołajczyk z Zespołu Szkół Specjalnych w Świdnicy za przedstawienie Świętej Róży z Liry.

II MIEJSCE: Katarzyna Błauciak za prezentację postaci św. Doroty (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie), Hanna Rusnak i Oliwia Żytkowicz za przedstawienie św. Róży (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich) oraz Izabela Ciepiela i Natalia Opiela ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Ząbkowic Śląskich za prezentację postaci św. Faustyny.

III MIEJSCE: Urszuka Skrakowska za opis postaci św. Agaty (Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej), Aleks Głowacz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach za prezentację św. Filipa Neri oraz Agnieszka Kaszuba ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu.

IV MIEJSCE: Kamila Bochenek ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu.

WYRÓŻNIENIA: Magdalena Garlińska za przedstawienie postaci św. Franciszka (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wałbrzychu), Oliwia Głodek ze Szkoły Podstawowej z Mieroszowa za prezentację postaci św. Matki Teresy z Kalkuty oraz Dawid Żyłowicz z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu za postać św. Maksymiliana Maria Kolbe.

 

DODATKOWE NAGRODY SPECJALNE:
Za całą prezentację dla Hanny Błauciak, za strój dla Katarzyny Tuły oraz za atrybuty dla Urszuli Skrakowskiej.