Aktualności
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej dzięki uprzejmości właścicielki Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „IMPULS” Pani Doroty Łącz wzięła udział w walce o lokalną inicjatywę na 100-lecie Niepodległości HEROSI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – WYKONANIE SIATKI OGRODZENIOWEJ WOKÓŁ BOISKA SZKOLNEGO.

Projekt dotyczył zabezpieczenia siatką ogrodzeniową boiska szkolnego. Plac znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie domów a wypadające piłki dezorganizują zajęcia oraz psują relacje z mieszkańcami. Szkoła nie posiada żadnego innego obiektu sportowego, mimo to uczniowie osiągają wysokie wyniki sportowe na szczeblu ogólnopolskim. Boisko szkolne jest jedynym miejscem w wiosce do spędzania wolnego czasu nie tylko przez uczniów ale również przez mieszkańców.

Szkoła dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli,  oraz pracowników szkoły  znalazła się wśród 100. szczęśliwych zwycięzców. W kategorii projektów do 10.000 zł.  szkoła zajęła 28 miejsce na 89 zwycięskich grantów. Gratulujemy.

W dniach 28 i 29 marca 2019 r. ogrodzenie to zostało wykonane. W ramach zadań wynikających z projektu zaplanowano
w działaniach 1-3 szereg inicjatyw związanych ze sportem w szkole. Należą do nich rozgrywki w piłkę nożną realizowane cyklicznie 2 razy w tygodniu dla dzieci różnych grup wiekowych wraz z nagrodami. Ponadto Gminna Olimpiada Sportowa
w konkurencjach z wykorzystaniem piłek: nożnej, siatkowej, palantowej, piknik szkolny dla uczniów SP w Zwróconej zakończony rozdaniem nagród i poczęstunkiem. Koordynatorem wszystkich imprez sportowych był Krzysztof Bobrowski.

 

Ogłoszenia dyrektora szkoły
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
kończymy kolejny rok szkolny i żegnamy klasę ósmą
Egzaminy klasy 8
uczniowie klasy ósmej rozpoczynają egzamin kończący szkołę podstawową
Dzieci z naszej szkoły na Dolnosląskim Festiwalu Nauki
W Centrum Kształcenia w Sulisławicach i w zabytkowej kopalni w Szklarach odbywały się zajęcia z kategorii " Kopalnia niklu, chryzoprazu i opalu, Podziemna trasa edukacyjna w Szklarach Hucie"
Herosi przedsiebiorczości
Oddanie do użytku ogrodzenia boiska
Świeto Edukacji Narodowej 2019
Uroczysta Akademia z okazji "Dnia Nauczyciela"
Wiosna 2019 w naszej szkole
Festiwal Nauki 2019
Dzień Babci i Dziadka
Sulisławice 2019
Plejada Świętych 2018
Imieniny Świętych
27 Finał WOŚP
Orkiestra 2019
100 Lat Niepodległości
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
Dzień Nauczyciela z Oskarami
Gminne Obchody 2018
Witamy I Klasę w naszej szkole
Pasowanie naucznia klasy I
Piknik rodzinny 2018
Wspomnienia z imprezy
Zawody w Świdnicy
Trójbój lekkoatletyczny
Razem w pełni sprawni
Promyk Słońca
Sukces w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Gratulujemy naszym uczniom
Franky Run 2018
I Bieg z nowego cyklu
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Na Patriotyczną nutę 2018
Ksiądz Biskup Ignacy Dec w naszej szkole
Wizyta Jego Eminencji w Zwróconej
Przedstawienie Wielkanoc 2018
Inscenizacja słowno-muzyczna
Dzień kobiet
Przedstawienie w szkole i w przedszkolu
Dzień babci i dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
WOŚP 2018
orkiestra w szkole
..Dziady.. - przedstawienie
Adam Mickiewicz w naszej szkole
Centrum Kształcenia w Sulisławicach
Wioska Internetowa - kształcenie na odległość

Najczęsciej czytane