Aktualności
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
Ogłoszenia dyrektora szkoły
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
kończymy kolejny rok szkolny i żegnamy klasę ósmą
Egzaminy klasy 8
uczniowie klasy ósmej rozpoczynają egzamin kończący szkołę podstawową
Dzieci z naszej szkoły na Dolnosląskim Festiwalu Nauki
W Centrum Kształcenia w Sulisławicach i w zabytkowej kopalni w Szklarach odbywały się zajęcia z kategorii " Kopalnia niklu, chryzoprazu i opalu, Podziemna trasa edukacyjna w Szklarach Hucie"
Herosi przedsiebiorczości
Oddanie do użytku ogrodzenia boiska
Świeto Edukacji Narodowej 2019
Uroczysta Akademia z okazji "Dnia Nauczyciela"
Wiosna 2019 w naszej szkole
Festiwal Nauki 2019
Dzień Babci i Dziadka
Sulisławice 2019
Plejada Świętych 2018
Imieniny Świętych
27 Finał WOŚP
Orkiestra 2019
100 Lat Niepodległości
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
Dzień Nauczyciela z Oskarami
Gminne Obchody 2018
Witamy I Klasę w naszej szkole
Pasowanie naucznia klasy I
Piknik rodzinny 2018
Wspomnienia z imprezy
Zawody w Świdnicy
Trójbój lekkoatletyczny
Razem w pełni sprawni
Promyk Słońca
Sukces w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Gratulujemy naszym uczniom
Franky Run 2018
I Bieg z nowego cyklu
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Na Patriotyczną nutę 2018
Ksiądz Biskup Ignacy Dec w naszej szkole
Wizyta Jego Eminencji w Zwróconej
Przedstawienie Wielkanoc 2018
Inscenizacja słowno-muzyczna
Dzień kobiet
Przedstawienie w szkole i w przedszkolu
Dzień babci i dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
WOŚP 2018
orkiestra w szkole
..Dziady.. - przedstawienie
Adam Mickiewicz w naszej szkole
Centrum Kształcenia w Sulisławicach
Wioska Internetowa - kształcenie na odległość
Jubileusz 70 lecia szkoły

 

 

Dnia 04 czerwca 2016 r. miała miejsce Uroczystość z okazji 70 lecia działalności Szkoły Podstawowej w Zwróconej.

 

Szkoła w Zwróconej była pierwszą w powiecie ząbkowickim placówką oświatową uruchomioną po II Wojnie Światowej. Uroczystość rozpoczęła się celebracją nabożeństwa w Kościele w Zwróconej. Następnie przy udziale Szanownych Gości reprezentujących władze i instytucje naszej gminy i powiatu z Burmistrzem Ząbkowic Panem Marcinem Orzeszkiem na czele, została odsłonięta pamiątkowa tablica na budynku szkoły. Po przemówieniach i podziękowaniach dla osób zasłużonych szkole i społeczności szkolnej, dzieci klas 1-3 pod kierunkiem Pani Iwony Weiman , Wiesławy Płachytki i Magdaleny Kolanek, rozpoczęły tradycyjnym polonezem część artystyczną imprezy. Kolejno wystąpiły dzieci z przedszkola przygotowane przez Panią Dorotę Antczak, uczniowie klas 4-6 w inscenizacji legendy o dzielnym Dzierżku w reżyserii Pani Joanny Tofel, w pokazie sportowym pod kierunkiem Pani Marzeny Fleszar i na koniec w widowisku słowno-muzycznym "Szkoła dawniej i dziś" przygotowanym przez Panią Agnieszkę Oleasz. Jako konferansjerzy występowali Martyna Kolanek i Dawid Tracz. Na zakończenie goście zwiedzali szkołę, oglądali okolicznościowe wystawy i prezentacje multimedialne.

Składamy serdeczne podziękowania dla sponsorów naszego jubileuszu w osobach: 1. Pan Mariusz Badecki – ufundowanie okolicznościowej płyty kamiennej. 2. Państwo Dorota i Krzysztof Studniccy – wypożyczenie drzewek do dekoracji. 3. Amatorski Teatr „Rodzice Dzieciom” z Kamieńca Ząbkowickiego – wypożyczenie kostiumów do przedstawienia. 4. Sołectwo w Sulisławicach, Stowarzyszenie „ Źródło” – wypożyczenie sprzętu. 5. Pan Mariusz Pelikański – wypożyczenie namiotów. 6. Rada Parafialna parafii Zwrócona – wypożyczenie ławek, stołów. 7. Rada Sołecka wsi Zwrócona – pomoc przy organizacji. W szczególności Pan Ryszard Galeja, Bogdan Rembisz – zaangażowanie w rozprowadzanie cegiełek na rzecz szkoły. 8. Zakład Gospodarki Komunalnej – wypożyczenie pojemników na odpady. 9. Państwo Józef i Maria Badeccy – koncert muzyczny. 10. Pan Krzysztof Kolanek - ufundowanie stojaków do wykonania dekoracji. 11. Pani Violetta Narwojsz – adaptacja legendy w Zwróconej. 12. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej – szczególne podziękowania za pomoc w organizacji obchodów 70-lecia szkoły.