Aktualności
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
Ogłoszenia dyrektora szkoły
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
kończymy kolejny rok szkolny i żegnamy klasę ósmą
Egzaminy klasy 8
uczniowie klasy ósmej rozpoczynają egzamin kończący szkołę podstawową
Dzieci z naszej szkoły na Dolnosląskim Festiwalu Nauki
W Centrum Kształcenia w Sulisławicach i w zabytkowej kopalni w Szklarach odbywały się zajęcia z kategorii " Kopalnia niklu, chryzoprazu i opalu, Podziemna trasa edukacyjna w Szklarach Hucie"
Herosi przedsiebiorczości
Oddanie do użytku ogrodzenia boiska
Świeto Edukacji Narodowej 2019
Uroczysta Akademia z okazji "Dnia Nauczyciela"
Wiosna 2019 w naszej szkole
Festiwal Nauki 2019
Dzień Babci i Dziadka
Sulisławice 2019
Plejada Świętych 2018
Imieniny Świętych
27 Finał WOŚP
Orkiestra 2019
100 Lat Niepodległości
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
Dzień Nauczyciela z Oskarami
Gminne Obchody 2018
Witamy I Klasę w naszej szkole
Pasowanie naucznia klasy I
Piknik rodzinny 2018
Wspomnienia z imprezy
Zawody w Świdnicy
Trójbój lekkoatletyczny
Razem w pełni sprawni
Promyk Słońca
Sukces w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Gratulujemy naszym uczniom
Franky Run 2018
I Bieg z nowego cyklu
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Na Patriotyczną nutę 2018
Ksiądz Biskup Ignacy Dec w naszej szkole
Wizyta Jego Eminencji w Zwróconej
Przedstawienie Wielkanoc 2018
Inscenizacja słowno-muzyczna
Dzień kobiet
Przedstawienie w szkole i w przedszkolu
Dzień babci i dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
WOŚP 2018
orkiestra w szkole
..Dziady.. - przedstawienie
Adam Mickiewicz w naszej szkole
Centrum Kształcenia w Sulisławicach
Wioska Internetowa - kształcenie na odległość
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but images/gallerywp/sulisek2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Sulisek 2016

Gminny Konkurs Piosenki Ludowej SULISEK 2016

Dnia 25 listopada 2016r w Sulisławicach odbył się VII Gminny Konkurs Piosenki Ludowej "Sulisek 2016". Na scenie festiwalowej zaprezentowało się blisko 60 uczestników, wykonując 40 utworów o tematyce ludowej. Występy dzieci uświetniły programy taneczne i śpiewacze w wykonaniu dzieci z przedszkola w Szklarach, zespołu Lasowiaczek ze Stolca i zespołu dziecięcego z Mąkolna „Wesołe nutki”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej oraz Centrum Kształcenia w Sulisławicach. Konkurs prowadziła Agnieszka Oleasz. Celem imprezy pozostaje popularyzacja muzyki oraz tańca ludowego wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Konkurs oceniało jury w składzie: Jadwiga Adamska, Urszula Wróbel, Zbyszek Szermer i Paweł Zarzycki. Wśród gości honorowych festiwalu znaleźli się m.in. Burmistrz Ząbkowic Śląskich Pan Marcin Orzeszek, Starosta Powiatu Ząbkowickiego Pan Roman Fester, Dyrektorzy placówek oświatowych, nauczyciele, Komendant Straży Pożarnej Marian Płachytka, Dyrektor PUP w Ząbkowicach Śl. Irena Balikowska, radna miejska Irena Piotrowska.

Laureatami konkursu w kategorii przedszkola zostali: I miejsce – Oliwia Kaim z Przedszkola w Zwróconej. II miejsce – Stanisław Szkaradek – Publiczne Przedszkole nr.1 w Ząbkowicach Śl.  III miejsce – Amelia Licznar i Elena Szczurek – Czarnota Przedszkole w Szklarach. Kategoria klasy 1-3 : I miejsce – Roksana Pawłowska SP 1 w Ząbkowicach Śl. II miejsce – Emilia Wierzbicka ZPS w Stolcu. III miejsce – Joanna Wojtaczka SP w Braszowicach. Kategoria klasy 4- 6 I miejsce – Julia Krawczyk SP nr1 w Ząbkowicach Śl. II miejsce – Dominika Struczyńska SP nr 2 w Ząbkowicach Śl. III miejsce – Izabella Kiepiela SP nr.1 w Ząbkowicach Śl. Szczególne podziękowania należą się sponsorom konkursu: Burmistrzowi Ząbkowic Śląskich Panu Marcinowi Orzeszek, właścicielowi sklepu Markowe Zabawki P.  Grzegorzowi Malczyk, oraz Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Zwróconej a także rodzicom i nauczycielom uczniów i przedszkolaków za wspaniałe przygotowanie dzieci do konkursu.  

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but images/gallerywp/sulisek2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.