Osiągnięcia naukowe i sportowe
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
Świdnica 21.05.2018r
Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci
Zawody 18.05.2018r
Finał strefy wałbrzyskiej w LA młodzieży
Sukces w konkursie matematycznym
Kangur matematyczny 2018
Franky Run 2018
I bieg z nowego cyklu
Martyna Dobrowolska
Międzynarodowy sukces naszej uczennicy
Turniej szachowy w Budzowie
Finał powiatu ząbkowickiego szkół podstawowych
Czwórbój lekkoatletyczny 2018
Zawody w Złotym Stoku
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /gal2018/zawindsw2/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

Dnia 21.05.2018r w Świdnicy miały miejsce zawody lekkoatletyczne będące finałem strefy wałbrzyskiej w lekkoatletyce dzieci.

Nasza szkoła pod kierunkiem trenera Krzysztofa Bobrowskiego uzyskała wyniki: Marlena G. I miejsce w biegu na 60 m, Igor S. I miejsce w biegu na 1000 m, Gracjan S. II miejsce, Jakub K. V miejsce w skoku w dal, Ula W. IV miejsce, Oliwia O. V miejsce, Adam D. V miejsce w pchnięciu kulą, Agata A. V miejsce, Nikola S. VI miejsce w skoku w dal. 

Wszyscy uczestnicy z naszej szkoły zakwalifikowali się do finału dolnosląskiego we Wrocławiu. 

{gallery}/gal2018/zawindsw2/{/gallery}

Najczęsciej czytane