Ciekawostki z życia szkoły
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
Podsumowanie WOŚP 2018
Podsumowanie w ZOK-u
Martyna Dobrowolska
Międzynarodowy sukces naszej uczennicy
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /gal2018/podsork18/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Podsumowanie w ZOK-u

W Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ząbkowicach Śląskich. Podziękowano wolontariuszom i osobom zaangażowanym w jego organizację.

W ząbkowickim sztabie kwestowało ponad 80 wolontariuszy i ich pomocnicy, w sumie około 300 osób ze szkół: SP nr 3 w Ząbkowicach Śląskich, SP w Zwróconej, SP w Braszowicach, SP nr 1 w Ząbkowicach Śląskich, SP nr 2 z oddziałami przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich, Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Ząbkowicach Śląskich, Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych, OHP. W wymienionych szkołach podstawowych zorganizowano tzw. minifinały. Po raz pierwszy zorganizowano minifinał także w przedszkolu, a dokładnie w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Ząbkowicach Śląskich.  Jak co roku w zbiórkę włączyli się także Krewmaniacy i Motofrankenstein (członkowie grupy w puszce przynieśli największą kwotę – 4 400 zł).

Wielkiemu Finałowi towarzyszyły dodatkowe imprezy, jak wspomniane już minifinały, Wielki Mecz Samorządowców vs. Sztab WOŚP, czy Sportowa Sobota z WOŚP, a także bieg „Policz się z cukrzycą”.

Podczas 26 Finału WOŚP w Ząbkowicach Śląskich zebrano 79 990, 22 zł, co stanowi kolejny rekord. Ogólnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 126 373 804, 34 zł! Fundusze te zostaną przeznaczone dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Naszą szkołę reprezentował Opiekun Samorządu Uczniowskiego Krzysztof Bobrowski.

(artykuł doba.pl)

{gallery}/gal2018/podsork18/{/gallery}