Plejada Świętych "Wielkie Imieniny"
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
" Dziady "  i zabawy andrzejkowe
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości w Zwróconej
Orkiestra 26 Finał 2018
Dzień Edukacji Narodowej 2018 
Autobusy - rozkład jazdy 2019 - 2020
CodeWeek 2019 - Zapraszamy
Zawody w Złotym Stoku
Delegacja 3-go maja
Zapraszamy 1 marca od godz 9.00
Dni prymusów na ząbkowickim basenie
Zabawa w naszej szkole
Dyskoteka andrzejkowa 2019
Impreza w szkole
Dzień Babci i Dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
Przedstawienie w Sulisławicach
Dzień Babci i Dziadka 2020
Dzień Kobiet
Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet 
Dzień Nauczyciela 2017
Święto Edukacji Narodowej 2019
Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej
"Zamaskowane" egzaminy klasy ósmej
Egzamin ósmoklasisty
Dzieci z naszej szkoły na Festiwalu Nauki
Przedszkolaki biegają w FRANKY RUN
Futsal - 2 i 3 edycja turnieju w 2020r
Pierwszy turniej mini futsalu
Wielki sukces naszych uczniów
Futsal styczeń 2020
GaszynChallenge w Zwróconej
Konkurs-budujemy boisko do kalisteniki
Igrzyska lekkoatletyczne w Złotym Stoku
Rozpoczynamy naukę !
Inscenizacja wigilijna w Zwróconej
Przedstawienie wigilijne 2017
Przedstawienie wigilijne
Przedstawienie wigilijne 2019
Jasełka w Bobolicach
Przedstawienie wigilijne
Jubileusz Ks. Krzysztofa Ziobrowskiego
Jubileusz 70 lecia szkoły
Kangur matematyczny 2020-wyniki
Konkurs informatyczny "SuperKoderzy"
Konkurs Wiedzy o Polsce
Krusnal 2017-sukces uczennic klasy V
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty 
Podsumowanie w projekcie Lokalni Herosi
MegaMisja konkurs Fundacji Orange
Mini futsal 
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej 
" Przedwiośnie" w naszej szkole
Narodowe czytanie-nowele polskie IX w.
Projekt "Herosi przedsiębiorczości"
Ogłoszenie w sprawie rekrutacji 2020-2021
WOŚP 2020 w naszej szkole
Uroczystość pasowania I klas
Wspomnienia z pikniku rodzinnego
XI Wielkie Imieniny Plejada Świętych 2017
Wielkie Imieniny Świętych 2018
Plejada Świętych 2019 już po raz XIII 
Plejada Świętych 2016
Projekt - PJES w Gminie Ząbkowice Śląskie
Piknik z okazji podsumowania WOŚP 2019
Pożegnanie klasy ósmej
Procedury bezpieczeństwa na terenie szkoły
Przedstawienie 11 Listopada 2017
Puchar Burmistrza w piłce nożnej 
Lekcja pokory wobec niepełnosprawności
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 17-18
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018-2019
Rozpoczęcie Roku Szkolnego-info
Spacer z lekturą
Spotkanie policjantów z uczniami
Sulisek 2016
Sulisek 2017
Sulisek 2018 po raz dziewiąty
X Gminny Konkurs Sulisek 2019
Uroczyste obchody 100 Lecia Niepodległości
Uroczyście obchodzimy Święto 11 Listopada
Trójbój w Złotym Stoku 2019
Uczymy się zdalnie-rekomendacje MEN
Sukces Marleny Gąsienicy w karate
Uwaga ! Ostrzeżenie przed koronawirusem
Uwaga! Zawieszone zajęcia dydaktyczne
Wesołych Świąt 2019 roku
Wiosenne i Świąteczne prezentacje 
Wielkanoc 2020 - Życzenia Świąteczne
Szkolny Festiwal Nauki
Pasowanie na ucznia 1 klasy naszej szkoły.
Pasowanie na ucznia klasy I
Ks.Biskup Ignacy Dec w Zwróconej
WOŚP w Zwróconej
27 Finał WOŚP w naszej szkole
igrzyska lekkoatletyczne we Wrocławiu 
Poznajemy różne zawody
Relacja z wycieczki szkolnej 
Zabawa karnawałowa
Zima 2019 w naszej szkole
Zabawa z okazji Dnia Dziecka 2019
Zakończenie roku szkolnego 2016-17
Zakończenie roku szkolnego 2018-19
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
Zakończenie roku szkolnego-informacje
Złoty Stok -Powiatowe Zawody Indywidualne
Trójbój półfinał dolnoślaski
XI Wielkie Imieniny Plejada Świętych 2017

17 listopada 2017r. w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyła się XI Diecezjalna Plejada Świętych – Wielkie Imieniny, zorganizowana przez Proboszcza Parafii p.w. św. Piotra i Pawła w Zwróconej – ks. Krzysztofa Ziobrowskiego oraz Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej.

Gospodarzem uroczystości oraz głównym fundatorem nagród był Burmistrz Ząbkowic Śląskich- Pan Marcin Orzeszek oraz Starosta Powiatu Ząbkowickiego –Pan Roman Fester. Uroczystość zaszczycił swą obecnością: Jego Ekscelencja Ks. Biskup Świdnicki Ignacy Dec , oraz duchowieństwo : ksiądz Prałat Marian Mądry , ksiądz  Kanonik Daniel Słowik.


Udział w  konkursie oceniała komisja w składzie: przewodnicząca komisji – pani Maria Kurzyp - nauczyciel języka polskiego S.P. nr 3 w Ząbkowicach Śl. Członkowie komisji: ksiądz Daniel Słowik, pani Aneta Klinke-Osadnik - nauczyciel religii w LO w Ząbkowicach Śl., pani Elżbieta Mostowy – pracownik Biblioteki Publicznej w Ząbkowicach Śl., pani Joanna Rudnicka- nauczyciel języka polskiego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śl., pani Bożena Kozera- dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej.


Oprawę muzyczną zapewnili: pani Małgorzata Przyjemska – nauczyciel S.P.nr 3 w Ząbkowicach Śl. a także pan Roman Pinkowski nauczyciel religii w S.P. w Braszowicach.Konkurs prowadzili: pani Agnieszka Oleasz - nauczyciel matematyki w S.P. z O.P. w Zwróconej i ksiądz Krzysztof Ziobrowski- pomysłodawca całego konkursu. Dekorację wykonała pani Urszula Galeja - nauczyciel religii w Szkole Podstawowej w Zwróconej. W pracach przygotowania do konkursu brali udział: pani Magdalena Kolanek, pani Wiesława Płachytka, pani Dorota Antczak, pani Małgorzata Konarska, pani Grażyna Masina, pani Irena Piotrowska, pani Adriana Wójcik, pani Henryka Skrakowska, pani Barbara Nowak pani Katarzyna Dłubacz.


Konkurs odbył się w trzech kategoriach : przedszkola, klasy I-III i klasy IV-VII. W pierwszej części wystąpiło 9 przedszkoli Gminy Ząbkowice Śląskie. Wszystkie reprezentowały bardzo wysoki poziom zarówno pod względem choreograficznym jak i scenograficznym.
Wszystkie zajęły I miejsce.

Natomiast w kategorii klasy  I-III
I miejsce zdobyli: Jagoda Stankowska – Szkoła Podstawowa Bardo, Jakub Szymański- Szkoła Podstawowa nr 1 Pieszyce, Patrycja Hut, Jakub Nyklewicz, Aleksandra Różańska, Nikola Olejnik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śl.
II miejsce – Martyna Szeniszewska, Blanka Dusza, Kamila Kułaga- Szkoła Podstawowa nr 2 Polanica Zdrój, Adam Bartkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbkowice Śląskie, Zuzanna Jania- Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej,
III miejsce – Maja Bandziak- Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuszycy, Hanna Kilarska- Szkoła Podstawowa nr 1 Pieszyce, Igor Papiński, Julia Sawicz- Szkoła Podstawowa nr 1 Ząbkowice Sl., Justyna Michalik-  Szkoła Podstawowa w Mieroszowie
Wyróżnienia: Lena Stępień- S.P. nr3 w Głuszycy, Anna Łazarewicz- Z.P.S. Stolec, Przemysław Krzysztofiak – S.P. z O.P. w Zwróconej, Michalina Figiel- Z.P.S  nr3 w Wałbrzychu.


Kategoria klasy IV- VII
I miejsce- Katarzyna Błauciak- S.P.Bardo, Bartosz Szczucki-  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej, Tomasz Drejsler, Paweł Bryczka, Karolina Maciak- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl., Justyna Dębińska, Julia Krawczyk, Amelia Karpiak – S.P.nr1 Ząbkowice Śl.
II miejsce- Aleks Głowacz- S.P. nr 1 Pieszyce, Izabela Kiepiela- S.P.nr1 Ząbkowice Śl., Antoni Tadeusiak, Agata Sikorska, Emilia Czyż- Z.S.P. nr 2 Wałbrzych
Wyróżnienia: Weronika Furcoń- S.P.nr 4 Bielawa, Hanna Kumko- S.P. Kłodzko, Zuzanna Ulińska, Maria Hercog, Jakub Buczyński, Karolina Mrowiec, Aleksandra Gałecka, Nadia Niemczynowska, Gabriela Socińska- Z.S.P Kudowa Zdrój, Karolina Wagnerowska- S.P.nr1 Pieszyce, Katarzyna Tuła- S.P.nr2 Ząbkowice Śląskie, Szymon Zawionka- S.P. nr2 Świebodzice, Bartłomiej Wojtal- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelaźnie.