Plejada Świętych "Wielkie Imieniny"
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej :
" Dziady "  i zabawy andrzejkowe
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości w Zwróconej
Orkiestra 26 Finał 2018
Dzień Edukacji Narodowej 2018 
Autobusy - rozkład jazdy 2019 - 2020
Komunikat w sprawie zmian w ZKP
CodeWeek 2019 - Zapraszamy
Zawody w Złotym Stoku
Delegacja 3-go maja
Zapraszamy 1 marca od godz 9.00
Dni prymusów na ząbkowickim basenie
Zabawa w naszej szkole
Dyskoteka andrzejkowa 2019
Impreza w szkole
Dzień Babci i Dziadka
Uroczystość w Sulisławicach
Przedstawienie w Sulisławicach
Dzień Babci i Dziadka 2020
Dzień Kobiet
Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet 
Dzień Nauczyciela 2017
Święto Edukacji Narodowej 2019
Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej
"Zamaskowane" egzaminy klasy ósmej
Egzamin ósmoklasisty
Dzieci z naszej szkoły na Festiwalu Nauki
Przedszkolaki biegają w FRANKY RUN
Futsal - 2 i 3 edycja turnieju w 2020r
Pierwszy turniej mini futsalu
Wielki sukces naszych uczniów
Futsal styczeń 2020
GaszynChallenge w Zwróconej
Konkurs-budujemy boisko do kalisteniki
Igrzyska lekkoatletyczne w Złotym Stoku
Rozpoczynamy naukę !
Inscenizacja wigilijna w Zwróconej
Przedstawienie wigilijne 2017
Przedstawienie wigilijne
Przedstawienie wigilijne 2019
Jasełka w Bobolicach
Przedstawienie wigilijne
Jubileusz Ks. Krzysztofa Ziobrowskiego
Jubileusz 70 lecia szkoły
Kangur matematyczny 2020-wyniki
UWAGA ! Komunikat dyrektora
Konkurs informatyczny "SuperKoderzy"
Konkurs Wiedzy o Polsce
Krusnal 2017-sukces uczennic klasy V
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty 
Podsumowanie w projekcie Lokalni Herosi
MegaMisja konkurs Fundacji Orange
Mini futsal 
I Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej 
" Przedwiośnie" w naszej szkole
Narodowe czytanie-nowele polskie IX w.
Projekt "Herosi przedsiębiorczości"
Ogłoszenie w sprawie rekrutacji 2020-2021
WOŚP 2020 w naszej szkole
Uroczystość pasowania I klas
Wspomnienia z pikniku rodzinnego
XI Wielkie Imieniny Plejada Świętych 2017
Wielkie Imieniny Świętych 2018
Plejada Świętych 2019 już po raz XIII 
Plejada Świętych 2016
Projekt - PJES w Gminie Ząbkowice Śląskie
Piknik z okazji podsumowania WOŚP 2019
Pożegnanie klasy ósmej
Procedury bezpieczeństwa na terenie szkoły
Przedstawienie 11 Listopada 2017
Puchar Burmistrza w piłce nożnej 
Lekcja pokory wobec niepełnosprawności
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 17-18
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018-2019
Rozpoczęcie Roku Szkolnego-info
Spacer z lekturą
Spotkanie policjantów z uczniami
Sulisek 2016
Sulisek 2017
Sulisek 2018 po raz dziewiąty
X Gminny Konkurs Sulisek 2019
Uroczyste obchody 100 Lecia Niepodległości
Uroczyście obchodzimy Święto 11 Listopada
Trójbój w Złotym Stoku 2019
Uczymy się zdalnie-rekomendacje MEN
Sukces Marleny Gąsienicy w karate
Uwaga ! Ostrzeżenie przed koronawirusem
Uwaga! Zawieszone zajęcia dydaktyczne
Wesołych Świąt 2019 roku
Wiosenne i Świąteczne prezentacje 
Wielkanoc 2020 - Życzenia Świąteczne
Szkolny Festiwal Nauki
Pasowanie na ucznia 1 klasy naszej szkoły.
Pasowanie na ucznia klasy I
Ks.Biskup Ignacy Dec w Zwróconej
WOŚP w Zwróconej
27 Finał WOŚP w naszej szkole
igrzyska lekkoatletyczne we Wrocławiu 
Poznajemy różne zawody
Relacja z wycieczki szkolnej 
Zabawa karnawałowa
Zima 2019 w naszej szkole
Zabawa z okazji Dnia Dziecka 2019
Zakończenie roku szkolnego 2016-17
Zakończenie roku szkolnego 2018-19
Zakończenie roku szkolnego 2019-2020
Zakończenie roku szkolnego-informacje
Złoty Stok -Powiatowe Zawody Indywidualne
Trójbój półfinał dolnoślaski
Plejada Świętych 2016

  • pl1
  • pl2
  • pl3

Patronat honorowy 

 KSIĄDZ BISKUP IGNACY DEC – ORDYNARIUSZ ŚWIDNICKI

Główny organizator konkursu

 KS. KRZYSZTOF ZIOBROWSKI – PROBOSZCZ PARAFII RZYMSKO – KATOLICKIEJ p.w. św. Apostołów PIOTRA I PAWŁA w ZWRÓCONEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM  W ZWRÓCONEJ 

KARTA ZGŁOSZENIOWA DLA PRZEDSZKOLI
KARTA ZGŁOSZENIOWA DLA SZKÓŁ
REGULAMIN DLA PRZEDSZKOLI
REGULAMIN DLA SZKÓŁ

Dokumenty do pobrania

Plejada 2016

28 października w Ząbkowickim Ośrodku Kultury dzieci z terenu gminy Ząbkowice Śląskie, jak i okolicznych powiatów prezentowały na scenie postaci świętych. Była to już X Plejada Świętych w Ząbkowicach Śląskich. Organizatorem tego diecezjalnego przeglądu jest ksiądz Krzysztof Ziobrowski oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej.

 

Wyniki:

KATEGORII PRZEDSZKOLA:

I MIEJSCE: Przedszkole Publiczne nr 1 z Ząbkowic Śląskich za prezentację o św. Ricie oraz Przedszkole nr 2 za pantomimę o św. Krzysztofie.

II MIEJSCE: Przedszkole Publiczne nr 4 z Ząbkowic Śląskich, Oddział Przedszkolny ze Zwróconej oraz Oddział Przedszkolny z Bobolic.

III MIEJSCE: Niepubliczne Przedszkole Kubusia Puchatka z Ząbkowic Śląskich, Publiczne Przedszkole ze Szklar, Publiczne Przedszkole nr 5 z Ząbkowic Śląskich, Oddział Przedszkolny w Braszowicach oraz Niepubliczne Przedszkole z Olbrachcic.

 

w KATEGORII KLASY I - III

I MIEJSCE: Martyna Janiga za znakomity strój oraz prezentację św. Urszuli Męczennicy (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie), duet Wiktoria Kurpiel oraz Julia Sawicz za przedstawienie św. Floriana (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śląskich) oraz Paweł Sierota ze Szkoły Publicznej w Mieroszowie za prezentację na temat św. Franciszka.

II MIEJSCE: Hanna Kasprzyk za prezentację św. Karoliny Kózkówny (Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu), Paweł Słomiński, Natalia Żurek i Zuzanna Klimek za świetne atrybuty oraz opis świętego Izydora oraz Julia Szczucka za prezentację postaci św. Cecylii (wszyscy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich)

III MIEJSCE: Hanna Kilarska za przedstawienie postaci Maryi (Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach), Kinga Przyszlak oraz Patrycja Borucka za prezentację dot. św. Elżbiety (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich) oraz Justyna Dębińska i Milena Adamczak za opis św. Hiacynty (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śląskich)

WYRÓŻNIENIA dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu, dla Norberta Manachesa za prezentację św. Franciszka z Asyżu (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich) oraz dla Daniela Raczka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach. Daniel opisał św. Maksymiliana Maria-Kolbę.

 

w KATEGORII KLASY IV - VI

I MIEJSCE: Hanna Błauciak za prezentację św. Proroka Mojżesza (Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkowicach Śląskich), Katarzyna Tuła za przedstawienie postaci św. Joanny (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich), Michał Bednarczykoraz Wojciech Bugajewski za prezentację św. Jana Bożego (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkowicach Śląskich) oraz Natalia Jaubczak i Weronika Mikołajczyk z Zespołu Szkół Specjalnych w Świdnicy za przedstawienie Świętej Róży z Liry.

II MIEJSCE: Katarzyna Błauciak za prezentację postaci św. Doroty (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie), Hanna Rusnak i Oliwia Żytkowicz za przedstawienie św. Róży (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich) oraz Izabela Ciepiela i Natalia Opiela ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Ząbkowic Śląskich za prezentację postaci św. Faustyny.

III MIEJSCE: Urszuka Skrakowska za opis postaci św. Agaty (Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej), Aleks Głowacz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach za prezentację św. Filipa Neri oraz Agnieszka Kaszuba ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu.

IV MIEJSCE: Kamila Bochenek ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu.

WYRÓŻNIENIA: Magdalena Garlińska za przedstawienie postaci św. Franciszka (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wałbrzychu), Oliwia Głodek ze Szkoły Podstawowej z Mieroszowa za prezentację postaci św. Matki Teresy z Kalkuty oraz Dawid Żyłowicz z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu za postać św. Maksymiliana Maria Kolbe.

 

DODATKOWE NAGRODY SPECJALNE:
Za całą prezentację dla Hanny Błauciak, za strój dla Katarzyny Tuły oraz za atrybuty dla Urszuli Skrakowskiej.